Fizikai állapotfelmérés

Fizikai állapotfelmérés Április 3. (kedd) 14:00

Március 15-i ünnepély

Idén is a sportcsarnok lelátóiról nézhettük végig a Kőnigné Ferenc Zsuzsanna és Budiás Judit által betanított március 15-i műsort.

Nyílt órák

Nyílt órákat tartunk a jövő tanévben beiskolázandó elsősök és szüleik számára.

2. Érdi Sport Expo 2011

Immár második alkalommal rendezik meg iskolánkban az ÉRDI SPORT EXPO-nevű rendezvényt.

Március 15-i ünnepély

Idén már az új sportcsarnok lelátóiról nézhettük végig a Daróci Lajosné és Mórás Zsolt által betanított március 15-i műsort.

Iskolakóstoló ovisoknak

játékos sportfoglalkozás óvodásoknak a Batthyányban

Nyílt napok

iskolánkban
Óvodások játékos sportdélelőttje alsó és felső tagozat órái

ÉrdKörbe 2009. ősz

2009. szeptember 20. vasárnap 10 óra.
Gyülekező 8 órától Érden a Stop Shop parkolójában.
Nyerj egy bringatárolót az iskoládnak!

Meghívó

Batthyány-napok rendezvénysorozatára

Húsvétra készülünk

Április 4. 14:00

Nyílt nap

Nyílt nap az iskolánkban.

Sportdélelőtt

A nagycsoportos óvodásokat várjuk sportdélelőttre a tornacsarnokban!

Bemutató órák

Iskolánkban évek óta hagyomány, hogy a tanév első hónapjaiban bemutató órákat szervezünk az érdeklődő óvodapedagógus kollégák részére.

SPORTISKOLAI TOBORZÓ

JÁTÉKOS SPORTVETÉLKEDŐ keretében fizikai állapotfelmérés és egészségügyi alkalmassági vizsgálat a 2011 / 2012-es tanévben induló, városi beiskolázású sportiskolai osztályba jelentkezők számára.

Akadályverseny III. 15-én

Az érdi Batthyány Általános Iskolában 2010. március 11-én, csütörtökön városi váltóversenyt szerveztünk március 15-e tiszteletére.

Batthyány Iskola házi Petőfi versmondó verseny

Iskolánk névadójának tiszteletére minden évben Batthyány napokat szervezünk. A színes kulturális és sportprogramok között méltó helyet kapott versmondóversenyünk. Petőfi Sándor neve az alsó tagozatos gyerekek körében is ismerősen cseng. Szívesen olvassák, s életkorukból fakadóan még szívesebben adják elő a megtanult sorokat.

Szülők-nevelők bálja

2010. február 12.

Városi Petőfi versmondó verseny alsósoknak

Iskolánk minden év márciusában az 1848-as forradalom és szabadságharc emlékezetére és névadónk tiszteletére Batthyány- napokat szervez. Így volt ez az idei tanévben is. Az egy héten át tartó programsorozatban március 9-én méltó helyet kapott a Petőfi versmondó verseny, melyet az érdi alsó tagozatos gyerekeknek szerveztünk.

Komplex verseny

Iskolánkban már csaknem 2 évtizede megrendezzük március 15-e hetében a városi történelmi versenyt. Kezdetben csak történelmi kérdésekből állt ez a verseny, melyek a reformkor és 1848-49 időszakát fogták át. Az utóbbi 10 évben már komplex versennyé nőtte ki magát.

A tankönyvekkel kapcsolatos információk

A tankönyvek árának befizetési határideje 2014.augusztus 15.
A Könyvtárellátó (Kello) a lakcímre küldi ki a díjbekérőt és a csekket.
Utalvánnyal a következő helyeken lehet fizetni:
• 112.posta: Budapest, XI. kerület, Fehérvári út 9-11.
• 62. posta: Budapest, VI. kerület, Teréz körút 51.
Az alábbi utalványokat fogadják el a két kijelölt postán:
Iskolakezdési kafetéria utalvány, Iskolai Erzsébet-utalvány, Gyermekvédelmi Erzsébet-utalvány, Sodexo iskolakezdési utalvány, Posta Paletta Iskola utalvány, Edenred Ticket Service beiskolázási utalvány, Puebla beiskolázási utalvány
A budapesti Kello-ponton (1054 Bp., Honvéd utca 5. A Kossuth téri metróállomástól gyalog 5 percre a Báthory utcára merőleges utca.) a fentieken kívül még elfogadják az OTP Cafeteria kártyát és a Multi Play Cafeteria kártyát is.
A postai és a Honvéd utcai befizetéshez vinni kell az utalványt, a fehér csekket és a díjbekérőt!
A tankönyvek et augusztusban szállítják ki az iskolába. A tankönyvcsomagok átvételének időpontjáról csak később tudunk tájékoztatást adni.
A tankönyvcsomag csak akkor adható át, ha a szülő vagy a gyerek bemutatja illetve leadja a befizetés tényét igazoló csekket vagy az ingyenességhez szükséges érvényes határozatot: rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény, családi pótlék igazolása, SNI-ről vagy tartós betegségről szóló igazolás
A rendszeres gyermekvédelmi támogatás már a lejárat előtt egy hónappal megigényelhető!
Ha a szülőnek nincs érvényes határozata az ingyenességről, a tankönyvek árát ki kell fizetnie!
Ha a gyerek június 30. után kiiratkozik az iskolából, a szülő ne fizesse ki a díjbekérőt, mert a gyerek számára az új iskola fog könyvet rendelni, és majd azt kell kifizetni.
Ha egy gyerek augusztusban pótvizsgázik, addig a szülő ne fizesse be a díjbekérőt, amíg nem tudja, hogy sikeres volt-e a vizsga.
A tankönyvellátó (Kello) honlapján tájékozódhatnak: konyv.kello.hu