Tanévezdés

17.00 tanévnyitó ünnepély

• 2013. szeptember 2.
    8.00 első tanítási nap

A tankönyvek átvételének időpontja:

Az első évfolyamosok az első tanítási napon 2013. 09. 02-án
kapják meg a tankönyvcsomagot.

2013.08.26-án 13-18 óráig

Csekkel fizetők, 2 – 8. évfolyam

Kérjük hozzák magukkal a befizetést igazoló csekket. Csak ennek a bemutatásával tudjuk kiadni a tankönyveket. A tankönyveket csak ebben az időpontban áll módunkban átadni, így kérünk mindenkit, hogy a fenti időszakban jöjjön.

Kérünk mindenkit, hogy az átvételt követően ellenőrizze az átadott könyveket a csomagban elhelyezett lista alapján! A felmérő füzeteket, tudásszintmérő feladatlapokat nem osztjuk ki, ezek a tanítóknál, tanároknál maradnak.

2013.08.28-án 13-18 óráig
Ingyenesek, 2 – 8. évfolyam

Az ingyenes tankönyvre jogosult tanulók minden tankönyvhöz ingyen jutnak hozzá. Az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően új, és használt könyveket is kapnak.
Csak azok tudják átvenni augusztus 28-án a névre szólóan összeállított tankönyvcsomagot, akik igénylőlapot nyújtottak be, és a megfelelő igazolást leadták a jogosultságról. A rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre

jogosultakat kérjük, hogy nézzék meg határozatuk érvényességi idejét, mivel a könyveket csak érvényes határozat ellenében lehet kiadni. Azoknak a tanulóknak a szülei, akik ingyenességre jogosultak, de a nyár folyamán hosszabbították/kapták meg a határozatot, ezt az igazoló okiratot hozzák magukkal.
Az ingyenes tankönyveket csak szülők vehetik át.