Akadályverseny III. 15-én

Az érdi Batthyány Általános Iskolában 2010. március 11-én, csütörtökön városi váltóversenyt szerveztünk március 15-e tiszteletére.

A rendezvényt a Batthyány napok keretében tartottuk meg.

Érd iskolái közül 5 iskola 12 fős alsó tagozatos csapata volt jelen.

(Bolyai Általános Iskola, Gárdonyi Géza általános Iskola Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola,Móra Ferenc Általános Iskola, Batthyány Általános Iskola és Sportiskola)

A hagyományos versenyünk célja az volt, hogy március 15-ét érzelmileg közelebb vigyük a gyerekekhez. Ehhez a testnevelés eszközeit használtuk fel.

A verseny feladatai harci, utánzó mozgásokra épültek.

A korhű kellékek és az ünnep jelképei látványossá tették a vetélkedőt.

A gyermekek fegyelmezetten, sportszerűen hajtották végre a feladatokat.

Bízunk benne, hogy ez az ünnep emlékezetes marad számukra. A helyet és a szervezés személyi feltételeit a rendező iskola-, a tárgyi feltételeket az Érd Városi Önkormányzat Képviselő testülete biztosította pályázat útján.

Támogatásukat ezúton is köszönjük.

Ezúton szeretnék köszönetet mondani azoknak a kollégáimnak, akik a verseny előkészítésében, lebonyolításában segítettek.

Jeszenszkyné Szijj Edit

Eligazítás