Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Érdi Tankerület

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola

általános iskolai matematika-fizika szakos tanár

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2030 Érd, Fácán köz .

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Matematika tantárgy tanítása 5-8 évfolyamon, fizika tantárgy tanítása 7-8 évfolyamon

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
  •  Főiskola, matematika-fizika szakirány,
  •  egyetem vagy főiskolai matematika-fizika szakos végzettség, esetleg matematika bármely szakos végzettség
  •  büntetlen előélet, cselekvőképesség, orvosi alkalmasság
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  •  szakmai önéletrajz, motivációs levél, erkölcsi bizonyítvány, diplomák másolata
A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2013. augusztus 21.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Rozgonyi János nyújt, a 06-23-365-785 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:
  •  Postai úton, a pályázatnak a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Érdi Tankerület címére történő megküldésével (2030 Érd, Fácán köz . ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 566-4/2013/KIK/123 , valamint a munkakör megnevezését: általános iskolai matematika-fizika szakos tanár.
  •  Elektronikus úton Rozgonyi János részére a erdbatthyany@freemail.hu E-mail címen keresztül
A pályázat elbírálásának határideje: 2013. augusztus 27.