Tavaszváró kézműves foglalkozás

Alsó tagozatos munkaközösségünk III. 12-én délután kézműves foglalkozásra hívta a leendő első osztályos gyermekeket. Helye az iskola ebédlője volt, amit Dombi Gyöngyi tanító néni előzőleg feldíszített az alkalomhoz illően.
Nagy örömünkre ismerős arcokkal is találkozhattunk, hiszen volt olyan gyermek, aki a játékos sportdélelőttünkre, vagy az elsős tanítók bemutató óráira is eljött.
A foglalkozás témája a tavasz volt. Az ügyes kezek készíthettek virágcsokrot, repülő nyuszit, lepkét, bárányt, tavaszi virágokat, kosárkát.
A legtöbben természetesen valamennyi munkadarabot szerették volna elkészíteni. Jó volt látni, hogy a kicsit ügyesen használják az eszközöket, figyelmesek a munkadarabok elkészítése során.
A program ideje alatt a gyermekeikkel érkező szülőknek lehetőségük volt beszélgetni az iskola tanítóival

A foglalkozásokat vezették: Kertészné Fenyvesi Anita, Dombi Gyöngyi, Brunczvikné Máté Ildikó, Csizmadia Károlyné, Zsirai Péterné, Kozma Zoltánné tanítók.

Kozma Zoltánné

Érd, 2014. március